پشتیبانی شبکه

 خدمات پشتیبانی شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه چیست ؟ امروزه که اکثر سازمانها و شرکتها از سیستمهای کامپیوتری استفاده می کنند. با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و همچنین بروز مشکلات و چالش ها و نیاز پیدا کردن به امکانات جدید ، مدیریت شبکه و زیر ساخت آن به عنوان جزئی جدایی ناپذیر از فعالیت های هر سازمان یا شرکت تبدیل شده است .

در نتیجه حضور یک تیم نگهداری و پشتیبانی با تجربه و متخصص در کلیه سازمانها ضروری است .

شرکت پشتیبانی شبکه وانیاتک یک تیم متعهد ، با رویکرد ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین خدمات پشتیبانی شبکه در کوتاهترین زمان ، با تکیه بر تخصص و تجربه ای که در طول سالیان دراز در زمینه شبکه کسب کرده است با تمام توان برای نگهداری و رفع مشکلات شبکه ای مشتریان ، تلاش خود را آغاز کرده است و آماده ارائه ی خدماتی دور از تصور به شما می باشد.

ما راهکارهای با کیفیت ، متناسب و مقرون به صرفه را برای نگهداری و پشتیبانی شبکه شما ارائه میدهیم.

خدمات نگهداری و پشتیبانی شبکه وانیاتک شامل چه مواردی است؟

 

رویکرد ما برای ارائه خدمات پشتیبانی شبکه موفق پیشگیرانه است. یعنی ابتدا اطمینان از تجهیز سازمان شما در حال حاضر و سپس اطمینان از اینکه برای آینده آماده است.

از طراحی و راه اندازی پسیو شبکه گرفته تا امنیت سایبری و راهکارهای ابری یا cloud  ، تیم پشتیبانی شبکه متخصص و متعهد وانیاتک  قادر به ارائه راهکار و انجام آن برای تمام نیازهای شبکه شماست.

ما به عنوان یک ارائه دهنده خدمات برتر مدیریت فناوری اطلاعات نظارت ، مدیریت ، عیب یابی و رفع مشکلات شبکه  Wan ، Lan ، روترها ، سوئیچ ها ، فایروال ها ، WAP ها و اتصال شبکه از راه دور (ریموت) را ارائه می دهیم. 

در مواقعی که مشکلات قطعی ، کندی و سایر موارد اینترنت امان شبکه شما را بریده باشد ، ما با عیب یابی داخلی یا از طریق هماهنگی با سرویس دهنده اینترنت (ISP)  شما مشکل را برطرف خواهیم کرد.  

در مواقعی که نرم افزارهای اداری حیاتی شما مثل نرم افزارهای مالی یا اتوماسیون و … دچار مشکل شده باشند تا جایی که مشکل قابل رفع باشد در سریع ترین زمان ممکن ما آن را برطرف میکنیم در غیراینصورت از طریق هماهنگی با شرکت پشتیبانی نرم افزار مشکل برطرف خواهد شد.

 

به طورکلی دسته بندی خدمات نگهداری شبکه وانیاتک به صورت زیر است:

ماشینهای اداری

شامل مشاوره ، خرید ، راه اندازی و پشتیبانی ماشینهای اداری مانند پرینتر ، فکس ، اسکنر ، دستگاه ورود و خروج ، ویدئو پروژکتور ، بارکدخوان و …

ماشین های اداری

سخت افزار شبکه

شامل مشاوره خرید ، راه اندازی و پشتیبانی تجهیزات سخت افزاری شبکه مانند کامپیوترها ، سرور ، روتر ، سوییچ ، فایروال ، رک ، دوربین مداربسته و …

سخت افزار شبکه

نرم افزار شبکه

شامل مشاوره در زمینه خرید ، راه اندازی و رفع مشکلات تجهیزات نرم افزاری شبکه شامل سیستم عامل سرور و کلاینتها ، سرویس های کاربردی و امنیتی شبکه.

نرم افزار شبکه

مدیریت شبکه

شامل مانیتورینگ ، بکاپ گیری ، چکاپ روزانه  که شامل فعالیت هایی است که جهت پیشگیری از وقوع مشکلات ، افزایش بازدهی و کارایی شبکه انجام میگردد.

مدیریت شبکه

مستندسازی

تهیه مستند فعالیتهای شبکه و تدوین شناسنامه از کل تجهیزات ، ثبت و گزارش دوره ای از روند کارکرد شبکه و شرح دادن اقدامات انجام شده به مدیران.

مستندسازی

چرا شرکت پشتیبانی شبکه وانیاتک ؟

ما منتظر وقوع مشکل نمی مانیم بلکه سیاستی در پیش گرفته ایم که درصد بروز مشکلات به صفر برسد. اما به دلیل استفاده مکرر و مداوم از تجهیزات شبکه و با پیشرفت تکنولوژی و رواج امکانات شبکه های کامپیوتری که مدیریت و نگهداری آن مستلزم دانش و تخصص در این زمینه است ، هنگامی که مشکلات بوجود می آیند ما فرآیندهای پیش بینی شده ای داریم که به سرعت نواقص و مشکلات اصلاح گردند . ما با برنامه ریزی دقیق و  بررسی های گسترده در زمینه خدمات پشتیبانی شبکه ، تمام نیازهای آی تی شرکتها  را در قالب پلن های متفاوتی برای تامین تمامی نیازهای مشتریان خود ارائه کرده ایم و شرکتها میتوانند براساس نیازهای خود و با در نظرگرفتن بودجه مناسب یکی از این پلن ها را برگزینند .

شرکت پشتیبانی شبکه وانیاتک

شرکت خدمات شبکه وانیاتک

میزان تخصص در شرکت پشتیبانی شبکه وانیاتک ؟

چه چیزی ما را منحصر به فرد می کند ؟ با بیش از 9 سال فعالیت در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه ، ما متخصص در ارائه راه حل های خلاقانه و جدید در حوزه IT  برای مشتریان در هر اندازه هستیم. 

اعتقاد ما این است : تجارت خود را مدیریت کنید ، نیاز نیست نگران شبکه خود هم باشید.

 ما نزدیک به یک دهه است که این کار را انجام می دهیم و یاد گرفتیم که شما به خدمات و راهکارهای مفید نیاز دارید. به همین دلیل زمان و هزینه های زیادی در این مدت صرف تحقیق و توسعه کرده ایم تا مطمئن شویم که نوآورانه ترین و مقرون به صرفه ترین راه حل های موجود را ارائه می دهیم.

قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

 

 تعرفه خدمات پشتیبانی شبکه ثابت نیست ومعمولا بر اساس فاکتورهای متعددی تعیین میگردد زیرا هیچگاه دو سازمان مختلف نیازهای شبکه ای یکسانی ندارند اما همانطور که گفته شد ما براساس تجربیات فراوان گذشته و بررسی های متعدد و دقیق مشتریان خود در این سالها ، برای خدمت رسانی به مشتریان پلن های انعطاف پذیری را طراحی کرده ایم تا شما مشتریان عزیز بتوانید راحت تر برنامه ریزی کنید  .

این پلن ها براساس خدمات پشتیبانی شبکه به صورت  

    • پشتیبانی حضوری موردی 
    • پشتیبانی غیرحضوری موردی ( تلفنی و ریموت ) 
    • پشتیبانی دوره ای (حضوری و غیر حضوری )

با توجه به گسترگی خدمات شبکه وهمچنین نیازهای متفاوت مشتریان مختلف میتوان سرویس دهی را بسته به شرایط کاهش یا افزایش داد ، طبیعتا در اینصورت قیمت پشتیبانی شبکه نیز دستخوش تغییر خواهد شد لذا برای انتخاب بهترین گزینه بهتراست پس از بررسی تعرفه خدمات پشتیبانی شبکه ، از طریق مشاوره تلفنی یا حضوری از کمک کارشناسان ما استفاده کنید.

قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

اگر به دنبال خدماتی کارآمد و قابل اعتماد هستید ، پشتیبانی IT  وانیاتک شریک مطمئن شما است.

مراحل بررسی و شروع  خدمات پشتبانی شبکه وانیاتک 

پشتیبانی شبکه
پشتیبانی شبکه
1

بررسی زیر ساخت و نیازسنجی اولیه

امکان تهیه صورت وضعیت از تمام شبکه جهت انتخاب پلن پشتیبانی از طریق بازدید حضوری یا با پاسخ دادن سوالاتی که ما آماده کرده ایم.

2

مشاوره رایگان و ارائه راهکارهای موجود

امکانی که به شما کمک میکند راهکارهای موجود برای نیازهای شبکه خود را شناسایی کرده و در جهت انتخاب بهتر پلن پشتیبانی شبکه گام بردارید.

3

انتخاب پلن مناسب و دریافت پیش فاکتور

پلنی که تمام نیازهای های کسب وکار شما را پوشش داده و مقرون به صرفه تر است .

4

امضا قرارداد همکاری

تایید پیش فاکتور به منزله آمادگی شما برای امضای قرارداد پشتیبانی شبکه خواهد بود.

5

شروع پشتیبانی و نگهداری شبکه

آغاز راه اندازی ، بهینه سازی ، رفع مشکلات شبکه ای ، مدیریت و نگهداری شبکه شما.

شبکه تخصص ماست ، راهکارهای ما برای خدمات پشتیبانی شبکه طوری تنظیم شده اند که به شما اجازه می دهد هزینه های پشتیبانی خود را ۵۰٪ کاهش دهید
_

برخی از مشتریان ما

_
image
Julia Hernandez
Model
Dr. Plastic Surgery have been great at keeping me in work, they always line something else up.
image
Jane Someone
Photographer
Dr. Plastic Surgery have been great at keeping me in work, they always line something else up.
image
سلطانی
مدیر مالی
کارشناسان شرکت خدمات شبکه وانیاتک ، بسیار دقیق و ریز بین و با نظم مثال زدنی همیشه در تلاش برای کنترل مشکلات هستند .