خدمات شبکه

 خدمات شبکه وانیاتک

خدمات شبکه و خدمات پشتیبانی شبکه وانیاتک  خدماتی وسیع در حوزه راه اندازی شبکه و پشتیبانی شبکه میباشد. از جمله خدمات شبکه ما به شما ، پشتیبانی شبکه ، راه اندازی شبکه ، مجازی سازی ، خدمات پسیو شبکه میباشد.

پشتیبانی شبکه

عدم توجه کافی به پشتیبانی شبکه باعث کاهش بهره وری کل فعالیتهای مجموعه خواهد شد ، در واقع پشتیبانی شبکه . . .

راه اندازی شبکه

راه اندازی شبکه با بهره گیری از تجهیزات و سرویسهای قدرتمند ، اساس هرشبکه است ، راه اندازی شبکه . . .

مجازی سازی شبکه

مجازی سازی شبکه و سرور بهترین تکنولوژی برای کنترل هزینه ها و مدیریت متمرکز منابع شبکه می باشد ، مجازی سازی . . .

پسیو و کابل کشی شبکه

مهمترین فاکتور برای داشتن شبکه ای قوی و پایداراست . خدمات پسیو شبکه باید اصولی و استاندارد باشد، خدمات پسیو شبکه . . .

خدمات شبکه
خدمات شبکه
_

مهمترین خدمات شبکه وانیاتک

از ما کاربردی ترین و تخصصی ترین خدمات شبکه مورد استفاده در شرکت ها ، اداره ها ، بانک ها  و … را بخواهید.

راه اندازی شبکه

یک شبکه ی خوب به صورت تصادفی برای شما اتفاق نمی افتد . نصب و راه اندازی شبکه ، نتیجه کار سخت و تلاش طراحان شبکه و کارشناسانی می باشد که نیازهای شبکه شما را با دقت شناسایی و بررسی می کنند و بهترین راه حل ها را برای پاسخگویی به نیازهای کسب و کار شما ارائه می دهند . سپس بر روی طراحی شبکه و راه اندازی شبکه شما تمرکز میکنند.امروزه برای داشتن کسب و کار موفق ، باید  طراحی شبکه ها  و برنامه ریزی آنها برای راه اندازی شبکه به صورتی انجام  شود که علاوه بر پیش بینی کردن نیازهای آینده شما ، بر طرف کردن تمام نیازهای حاضر شبکه شما در آن لحاظ شده باشد .

راه اندازی شبکه

پشتیبانی شبکه

هدف از شبکه کمک به تسریع انجام کارهاست از طرفی رفع مشکلات کاربران و تامین نیاز شبکه ای آنها نیاز به تخصص و نیروی پشتیبانی شبکه دارد و برای سازمانها مقرون به صرفه نیست به جای اینکه یک تیم حرفه ای ، پشتیبانی شبکه آنها را برعهده بگیرد با مشکلات عدم کارایی و کارکرد درست شبکه که اکثرا به ساده ترین شکل قابل رفع شدن است ، دست و پنجه نرم کرده و باعث از دست رفتن راندمان کسب و کار شده و پرداخت هزینه های زیادی را  متحمل شوند زیرا گاهی اوقات با پیش بینی و بهینه سازی های لازم در زمینه خدمات پسیو شبکه و یا اکتیو شبکه خیلی از این مشکلات به حداقل میرسند .

پشتیبانی شبکه

مجازی سازی شبکه

مجازی سازی شبکه در واقع یک تکنولوژی جدید و در حال توسعه میباشد. معمولا برای استفاده از حداکثر توان منابع شبکه از مجازی سازی شبکه استفاده میکنیم. امروزه سازمانها در ساختار شبکه خود از مجازی سازی شبکه و مجازی سازی سرور بهره میبرند. سازمانهایی که تعداد سرورهای فیزیکی آنها زیاد است بهتراست از مجازی سازی سرور استفاده کنند یعنی یک سرور قدرتمند را جایگزین سرورهای فیزیکی کنند و با اینکار هزینه های خود را کاهش دهند. در واقع مجازی سازی شبکه و مجازی سازی سرور به منظور کاهش هزینه ها ، سرعت بالاتر ، مدیریت متمرکز روی سرورها و سرویس های شبکه می باشد .
مجازی سازی شبکه

پسیو شبکه

خدمات پسیو شبکه یا در اصطلاح زیر ساخت شبکه مهمترین فاکتور برای داشتن شبکه ای قوی و پایداراست . خدمات پسیو شبکه باید اصولی و استاندارد باشد، خدمات پسیو شبکه به اندازه ای اهمیت دارد که در صورت وجود ضعف یا غیراستاندارد بودن آن ،  تمام شبکه شما را زیر سوال خواهد برد. پس بهتر است حتی قبل از طراحی و نصب و راه اندازی شبکه نگاه ویژه ای به پسیو شبکه خود داشته باشید . خدمات پسیو شبکه شامل کابل کشی شبکه ، داکت کشی شبکه ، نصب ترانک ، نصب رک و آرایش رک ، نصب تجهیزات داخل رک از اصلی ترین خدمات پسیو شبکه وانیاتک  به شما مشتریان عزیز می باشد.

پسیو شبکه
چرا ما ؟

دلایل برتری وانیاتک ؟

دلایل برتری شرکت خدمات شبکه وانیاتک نسبت به سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه چیست؟

 • خدمات شبکه ما به شما ، با بهترین کیفیت و کمترین هزینه ممکن خواهد بود.
 • راه اندازی شبکه شما در زمینه پسیو و اکتیو شبکه ، منطبق بر استانداردهای روز دنیا خواهد بود.
 • برای بالابردن رضایت شما ، ازمتناسب ترین و با کیفیت ترین برند تجهیزات شبکه استفاده میکنیم.
 • برای ارائه سرویس دهی و پشتیبانی شبکه بهتر به شما ، بصورت مستمر تلاش میکنیم.
 • با مشاوره شبکه و ارائه راهکارهای متناسب سازمان شما ، موجب کاهش هزینه های شما میشویم.
 • تیم پشتیبانی شبکه ما در برابر نیازهای شما ، بسیار سریع پیگیر و پاسخگو هستند .
 • با رعایت اصول مشتری مداری در ارائه خدمات پسیو و اکتیو شبکه ، شما را راضی نگه میداریم.
 • اقدامات لازم جهت استفاده بهتر از امکانات شبکه را در زمان طراحی و راه اندازی شبکه پیش بینی میکنیم.
خدمات شبکه وانیاتک

خدمات شبکه وانیاتک

با کیفیت ترین ، به روز ترین و مقرون به صرفه ترین خدمات است.

شبکه تان را به ما بسپارید و با خیال راحت به کسب و کار خود بپردازید.

خدمات شبکه
خدمات شبکه
چرا ما ؟

چرا وانیاتک را انتخاب میکنید ؟

وانیاتک ارائه دهنده برترین و با کیفیت ترین خدمات شبکه

 • مدیریت شبکه یکپارچهبرای جلوگیری از بروز مشکلات و ایجاد وقفه در کسب و کار شما ، به صورت لحظه ای شبکه شما را زیر نظر داریم .
 • مشتری مداریما بنای خدمات خود را براساس احترام به مشتریان گذاشته ایم و سریعترین راه حل ها را شفاف و بدون هیچ گونه ابهامی در مورد نحوه سرویس دهی و هزینه آن ارائه میکنیم و معتقدیم اعتمادسازی باعث میشود برای همیشه مشتری ما باقی بمانند.
 • پشتیبانی شبکه قوی و مداومما پیش بینی های لازم را جهت کاهش خطا انجام داده ایم و با رفع کردن مشکلات در کوتاهترین زمان و اطمینان یافتن شما از صحت عملکرد شبکه تان ، موثرین ترین و سریع ترین پشتیبانی شبکه را ارائه میکنیم .
 • خدمات شبکه پایه ما قادر به ارائه خدمات پایه شبکه هستیم ، خدمات شبکه پایه نیاز آحاد سازمانها است و با آن سروکار دارند.
 • خدمات تخصصی شبکهبه عنوان یک مجموعه ی حرفه ای و مجرب ما قادر به ارائه انواع خدمات تخصصی شبکه به شما هستیم ، خدمات که امکانات باورنکردنی به مجموعه شما اضافه میکند.
 • تیم متخصص و حرفه ایما با ارائه راهکارهای متناسب در زمینه های مختلف خدمات شبکه به عنوان مثال پشتیبانی شبکه ، مجازی سازی شبکه ، راه اندازی شبکه ، خدمات پسیو شبکه و ... به سازمان شما و نحوه خدمات رسانی مان ، این اطمینان را به شما می دهیم با خیال آسوده به کسب و کارخود بپردازید.
سایر خدمات شبکه
_

سایر خدمات شبکه وانیاتک

علاوه بر خدمات شبکه ذکر شده ، شرکت خدمات شبکه وانیاتک  درصورت درخواست مشتریان عزیز سایر خدمات شبکه را نیز ارائه می کند.

تجهیزات میکروتیک با قدرت وعملکرد زیاد ، امروزه در اکثر شرکتهای دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرند و علیرغم قیمت کمتر نسبت به سایر برندها ، امکانات زیادی به ارمغان می آورند.
خدمات شبکه

خدمات میکروتیکراه اندازی ، رفع مشکل و پشتیبانی دیوایس میکروتیک

اکثر ارگانها و شرکتها برای تامین تجهیزات شبکه مورد نیاز خود با چالش روبرو هستند ، مواردی چون قیمت ، اصالت ، گارانتی وغیره . ما تجهیزات شبکه را ، به صورت اورجینال و بدون دخالت واسطه تهیه میکنیم .
خدمات شبکه

تجهیزات شبکهتامین تجهیزات و قطعات

مشاوره شبکه برای شما ضروری است زیرا برای گرفتن بهترین تصمیم نیاز به آگاهی از تمام امکانات و راهکارهای موجود دارید . با مشاوره شبکه برای راه اندازی شبکه و یا رفع مشکلات ، بهترین تصمیم را میتوان گرفت .
خدمات شبکه

مشاوره شبکهارائه راهکار

برای مدیریت بهتر ایمیلها و همچنین ترکیب کردن آنها با تکنولوژی ها به روز دنیا مثل ویپ و …  بهتر است مجموعه ها به سمت راه اندازی ایمیل سرور درون سازمانی بروند و مدیریت آن را بدست بگیرند.
خدمات شبکه

ایمیل سرور درون سازمانیتامین امنیت ایمیل ها

مایکروسافت با ارائه پر کاربردترین سیستم عامل های سروری و پکیج کاملی از سرویسهای شبکه در کنار هم جزء بهترینهاست.به جرات میتوان گفت برای تمام نیازهای سازمانها راهکار ارائه کرده است.
خدمات شبکه

سرویسهای مایکروسافتخدمات کاربردی شبکه مایکروسافت

امروزه بزرگترین و مهمترین دغدغه سازمانها ، از دست دادن اطلاعات می باشد که کم اهمیت تلقی کردن این مسئله نزد مدیران می تواند هزینه های جبران ناپذیری برای آنها به همراه داشته باشد .
خدمات شبکه

راه اندازی بکاپ سرورتضمین امنیت اطلاعات

مهمترین فاکتوری که باید پس از طراحی شبکه و راه اندازی شبکه ، به آن توجه گردد تضمین امنیت شبکه میباشد. باید امنیت شبکه خود را در برابر تهدیدات و حفره های امنیتی تضمین کنیم .
خدمات شبکه

امنیت شبکهمقابله با تهدید