شرکت خدمات شبکه وانیاتک

 پشتیبانی شبکه وانیاتک

پشتیبانی شبکه امروزه که اکثر سازمان ها و شرکت ها از سیستم های کامپیوتری استفاده می کنند و با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و همچنین بروز مشکلات و چالش ها و نیاز پیدا کردن به امکانات جدید ، به جهت مدیریت و نگهداری شبکه و زیر ساخت آن به عنوان جزئی جدایی ناپذیر از فعالیت های هر سازمان یا شرکت تبدیل شده است .

در نتیجه حضور یک تیم پشتیبانی شبکه با تجربه و متخصص در کلیه سازمان ها ضروری است .

شرکت خدمات شبکه وانیاتک یک تیم متعهد با رویکرد ، ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین خدمات شبکه در کوتاهترین زمان ، با تکیه بر تخصص و تجربه ای که در طول سالیان دراز در زمینه شبکه کسب کرده است با تمام توان برای نگهداری و رفع مشکلات شبکه ای مشتریان ، تلاش خود را آغاز کرده است و آماده ارائه ی خدماتی دور از تصور به شما می باشد. ما راه کارهای با کیفیت زیاد ، مقیاس پذیر و مقرون به صرفه را برای پشتیبانی شبکه شما ارائه می دهیم.

پشتیبانی شبکه
خدمات شبکه
_

خدمات پشتیبانی شبکه وانیاتک شامل چه مواردی است؟

 

مشاوره شبکه

مشاوره شبکه در تمام زمینه های خرید و راه اندازی تجهیزات سخت افزاری ، نرم افزاری ، سرویسهای شبکه ، مباخث امنیتی ، ابزارهای جانبی مدیریت شبکه .

مشاوره شبکه

ماشینهای اداری

شامل مشاوره  خرید ، راه اندازی و رفع مشکلات ماشینهای اداری مانند پرینتر ، اسکنر، فکس، دستگاههای ورود و خروج ، ویدئو پروژکتور ، بارکدخوان.

ماشین های اداری

سخت افزار شبکه

شامل مشاوره در زمینه خرید ، راه اندازی و رفع مشکلات تجهیزات سخت افزاری شبکه مانند سرور ، روتر ، سوییچ ، فایروال ، کامپیوترها ، رک ، دوربین مداربسته.

سخت افزار شبکه

نرم افزار شبکه

شامل مشاوره در زمینه خرید ، راه اندازی و رفع مشکلات تجهیزات نرم افزاری شبکه شامل سیستم عامل سرور و کلاینتها ، سرویس های کاربردی و امنیتی شبکه.

نرم افزار شبکه

مدیریت شبکه

شامل مانیتور کردن و چکاپ کردن روزانه شبکه که شامل فعالیت هایی است که جهت پیشگیری از وقوع مشکلات ، افزایش بازدهی و کارایی شبکه انجام میگردد.

مدیریت شبکه

مستندسازی

تهیه مستند فعالیتهای شبکه و تدوین شناسنامه از کل تجهیزات ، ثبت و گزارش دوره ای از روند کارکرد شبکه و شرح دادن اقدامات انجام شده به مدیران.

مستندسازی
چرا ما ؟

چرا باید پشتیبانی شبکه وانیاتک را انتخاب کنید ؟

ما منتظر وقوع مشکل نمی مانیم بلکه سیاستی در پیش گرفته ایم که درصد بروز مشکلات به صفر برسد اما به دلیل استفاده مکرر و مداوم از تجهیزات شبکه و با پیشرفت تکنولوژی و رواج امکانات شبکه های کامپیوتری که مدیریت و نگهداری آن مستلزم دانش و تخصص در این زمینه است ، هنگامی که مشکلات بوجود می آیند ما فرآیندهای  پیش بینی شده ای داریم که به سرعت نواقص و مشکلات اصلاح گردند. ما با برنامه ریزی دقیق و  بررسی های گسترده در زمینه پشتیبانی شبکه ، تمام نیازهای آی تی شرکتها  را در  قالب پلن های متفاوتی برای تامین تمامی نیازهای مشتریان خود ارائه کرده ایم و شرکتها میتوانند براساس نیازهای خود و با در نظرگرفتن بودجه مناسب یکی از این پلن ها را برگزینند .

این پلن ها براساس پشتیبانی شبکه به صورت تلفنی و ریموت ، پشتیبانی حضوری ، سرویس های دوره ای طی زمانبدی منظم ، مانیتورینگ شبکه و سرویس های موجود به طور مداوم ، طراحی شده اند.

پشتیبانی شبکه وانیاتک

پشتیبانی شبکه
پشتیبانی شبکه
شبکه تخصص ماست ، راهکارهای ما برای خدمات پشتیبانی شبکه طوری تنظیم شده اند که به شما اجازه می دهد هزینه های پشتیبانی خود را ۵۰٪ کاهش دهید

مراحل درخواست خدمات پشتبانی شبکه وانیاتک

1

بررسی زیر ساخت و نیازسنجی اولیه

امکان تهیه صورت وضعیت از تمام شبکه جهت انتخاب پلن پشتیبانی از طریق بازدید حضوری یا با پاسخ دادن سوالاتی که ما آماده کرده ایم.

2

مشاوره رایگان و ارائه راهکارهای موجود

امکانی که به شما کمک میکند راهکارهای موجود برای نیازهای شبکه خود را شناسایی کرده و در جهت انتخاب بهتر پلن پشتیبانی شبکه گام بردارید.

3

انتخاب پلن مناسب و دریافت پیش فاکتور

پلنی که تمام نیازهای های کسب وکار شما را پوشش داده و مقرون به صرفه تر است .

4

امضا قرارداد همکاری

تایید پیش فاکتور به منزله آمادگی شما برای امضای قرارداد پشتیبانی شبکه خواهد بود.

5

شروع پشتیبانی و نگهداری شبکه

آغاز راه اندازی ، بهینه سازی ، رفع مشکلات شبکه ای ، مدیریت و نگهداری شبکه شما.