5
(3)

خدمات کامپیوتر

خدمات کامپیوتر از جمله محبوب ترین و پر استفاده ترین خدمات بعد از خدمات پشتیبانی شبکه است که در میان مشتریان متقاضی زیادی دارد و علاوه بر شرکت ها و سازمان ها ، افراد و … نیز از آن استفاده می کنند . کسب و کارها و کاربران خانگی هر روز بیشتر از دیروز به کامپیوترها وابسته می شوند. و حتی یک مشکل کوچک کامپیوتری زندگی آنها را مختل می کند و یا فعالیت های تجاری آنها را مختل می کند. اینجاست که باید از یک شرکت خدمات کامپیوتر یا کارشناس کامپیوتر کمک بگیریم . 

در واقع ما در کنار ارائه خدمات شبکه ، برای شرکت ها یا کاربران خانگی ، خدمات دیگری به نام خدمات کامپیوتر ارائه می کنیم که ، استفاده از آن به دلیل هزینه خیلی پایین، از نظر اقتصادی به صرفه تر است . برخی شرکت ها استفاده چندانی از شبکه ندارند و شاید صرفا از یک یا چند سیستم کامپیوتری یا لپتاپ متصل به پرینتر یا اسکنر استفاده می کنند و در مواقع بروز مشکل نیاز دارند یک فرد متخصص مشکل آنها را برطرف کند . خدمات کامپیوتر معمولا توسط یک تکنسین پشتیبانی کامپیوتر ارائه می شود. آنها با بررسی و انجام  یکسری تنظیمات در نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر شما از صحت عملکرد آن اطمینان کسب می کنند .

 

خدمات کامپیوتر

اهمیت خدمات کامپیوتر

کامپیوتر ها نقش حیاتی در زندگی روزمره ما دارند و از رایانه شخصی معمولا برای انجام بسیاری از کارها استفاده می کنیم، به عنوان مثال، استفاده برای وب گردی در اینترنت، بازی کردن، انجام کارهای اداری ، تماشای عکس و فیلم و غیره. پس محافظت از رایانه برای عملکرد روان آن بسیار مهم است.

هیچ چیز آزار دهنده تر از این نیست که کامپیوتر یا لپتاپ شما از سرعت خوب برخوردار نبوده در لحظه پاسخگوی نیازهای شما نباشد.

ویژگی های خدمات کامپیوتر

 • هزینه پایین : به نسبت استفاده از خدمات شبکه یا استخدام یک نفر پشتیبانی شبکه برای برطرف شدن مشکلات و پرداخت هزینه سالیانه  ، تنها هزینه سرویس و خدمات دریافتی را می پردازید .
 • تمرکز روی فعالیت خود : برون سپاری خدمات کامپیوتر به شما این امکان را میدهد که علاوه بر مدیریت کامپیوتر خود توسط کارشناس در هربازدید ، در صورت بروز مشکل دیگر نگرانی وجود ندارد و می توانید با هماهنگی با تیم پشتیبان خود در اسرع وقت مشکل را برطرف کرده و بدون دغدغه و نگرانی روی کارهای مهم خود تمرکز کنید .
 • کاهش زمان انتظار : معمولا کاربران در مواقع نیاز به دریافت خدمات یا بروز مشکل نیاز دارند که در سریع ترین زمان ممکن به خواسته خود برسند . یکی از ویژگی های دریافت خدمات پشتیبانی کامپیوتر رفع نیاز ها در کوتاه ترین زمان ممکن است زیرا بسیاری از نیازهای شبکه ای از راه دور قابل بررسی و انجام است و بیشتر مشکلات که معمولا نرم افزاری هستند از راه دور برطرف می شوند .
 • محافظت از داده ها : معمولا یکی از خدماتی که شرکت های شبکه ارائه میدهند بکاپ گیری از اطلاعات کامپیوتر و تامین امنیت هارد دیسک متصل به کامپیوتر است زیرا از دست رفتن اطلاعات میتواند فاجعه به بار بیاورد.

شرکت خدمات کامپیوتر وانیاتک 

شرکت خدمات کامپیوتر وانیاتک به عنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه و با سابقه ای بیش از 10 سال در زمینه ارائه خدمات کامپیوتر به شما امکان استفاده از بهترین امکانات را با کمترین قیمت می دهد ، ما هزینه های سربار و اضافی که در اثر مشکلات کامپیوتر به شما تحمیل شده را کنترل می کنیم و کامپیوتر شما را از نظر سخت افزار و نرم افزار در وضعیت مطلوب نگه می داریم .

شرکت خدمات کامپیوتر

شرکت خدمات کامپیوتری

خدمات ارائه شده توسط یک شرکت خدمات کامپیوتری شامل عیب یابی، نگهداری و تعمیر سیستم های کامپیوتری است. رایانه‌ها و نرم‌افزار، سخت‌افزار مرتبط با آن‌ها زمانی به درستی کار می‌کنند که به درستی نگهداری و مدیریت شوند .

 شاید شما هم با یک شرکت خدمات کامپیوتری ، که نیازهای شما را برآورده نکرده اند مواجه شده اید زیرا شاید آنطور که به نظر میرسد برطرف کردن نیازها و مشکلات رایانه ها به همین سادگی ها هم نیست زیرا با پیشرفت روز افزون تکنولوژی ، امکان بروز مشکلات فنی زیادی مانند حملات جاسوس افزارها ، باج افزار ها و انتشار ویروسها به رایانه ها  و سایر خرابی های نرم افزاری و سخت افزاری نیز وجود دارد. برای رفع این مشکلات به توجه و دانش یک شرکت خدمات کامپیوتری سریع و کارآمد نیاز دارید.

چرا شرکت خدمات کامپیوتر وانیاتک ؟

مواجه شدن با مشکلات کامپیوتر یا لپتاپ می تواند نظم یک کسب و کار را مختل کند زیرا پیش می آید مواقعی که آنها به جای تمرکز بر روی کار خود باید درگیر رفع مشکل کامپیوتر خود باشند یا نیاز کامپیوتری خود را مرتفع کند ،که این امری واقعا خسته کننده است. از طرفی شرکتی که خدمات مدیریت و تعمیر کامپیوتر را ارائه میکند باید انواع مختلف خدمات را طوری ارائه کند که در آینده مشکلات به حداقل برسند یا حتی مشکلی پیش نیاید .

چرا باید وانیاتک را انتخاب کنید ؟

وانیاتک به عنوان یک شرکت خدمات کامپیوتری شبکه  ، خدماتی ارائه می کند که به جرات می توان ادعا کرد هیچ شرکتی چنین خدماتی ارائه نمی کند .

خدمات رایانه و لپتاپ

انواع خدمات کامپیوتر

خدمات کامپیوتر مانند راه اندازی شبکه شامل تمامی فعالیت های مربوط به سخت افزار ، نرم افزار کامپیوتر ، ماشین های اداری مثل پرینتر و اسکنر و … می باشد که اغلب توسط شرکت های شبکه قابل ارائه می باشد. این موارد شامل مشاوره ، خرید ، پیاده سازی و ارتقاء سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر ، نگهداری و تعمیر کامپیوتر و تجهیزات جانبی آن و … می باشد .

خدمات سخت افزار :

 • انجام آپدیت و تنظیمات مربوط به بایوس سیستم
 • رفع مشکلات مربوط به سخت افزار کامپیوتر مثل Blue Screen
 • تشخیص و رفع مشکل بالانیامدن سیستم بر اثر مشکلات سخت افزاری
 • ارتقا ء سخت افزاری کامپیوتر
 • تعمیرات کامپیوتر و تجهیزات دیگر مثل مودم و اکسس پوینت

خدمات نرم افزار :

عموما خدماتی که برای راه اندازی ، رفع عیب یا بروز رسانی محصولات نرم افزاری مورد استفاده قرار میگیرند

 • رفع مشکلات ویندوز به جهت بوت نشدن ویندوز یا بالا آمدن سیستم
 • بکاپ گیری از اطلاعات هارد سیستم
 • پارتیشن بندی و فرمت بندی هارد
 • نصب ویندوز و درایورهای ویندوز ، تنظیمات اولیه شروع به کار
 • نصب و راه اندازی نرم افزارهای پایه ، اداری و تخصصی درخواستی کاربر
 • تنظیمات سفارشی ویندوز ، براساس نوع فعالیت کاربر
 • ارتقاء و رفع مشکلات نرم افزاری
 • راه اندازی و مدیریت ایمیلهای کاربر
 • بررسی و در نظر گرفتن امنیت کامپیوتر با راه اندازی و بروز رسانی آنتی ویروس ، فایروال ، آنتی ملوار و ...
 • ریکاوری اطلاعات در زمان بروز مشکل برای هارد
 • نصب و راه اندازی مودم ، اکسس پوینت

بیشتر خدمات کامپیوتر وانیاتک از راه دور از طریق انی دسک ، یا تلفنی قابل برطرف شدن است.

انجام خدمات کامپیوتر

اگر برای دفتر کار خود یا منزل خود نیاز به دریافت خدمات کامپیوتر و تعمیرات کامپیوتر دارید کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی نیازها و مشکلات شما هستند و برای انجام خدمات کامپیوتری شما آمادگی دارند . خدمات ما در تمام نقاط تهران و کرج قابل ارائه می باشد و در صورتی که مشکل شما از راه دور قابل رفع باشد با هماهنگی شما کارشناسان ما از راه دور مشکل شما را در کوتاه زمان برطرف می کنند در غیر اینصورت نزدیک ترین تکنسین کامپیوتر وانیاتک به حضور در محل کار یا منزل شما مشکل شما را برطرف می کند.

شرکت خدمات کامپیوتری شبکه وانیاتک

شرکت خدمات کامپیوتری شبکه وانیاتک 

کارشناسان شرکت خدمات کامپیوتری شبکه وانیاتک وقتی برای بر طرف کردن نیازهای شما و رفع مشکلات کامپیوتری تان اقدام می کنند علاوه بر موارد ذکر شده توسط شما طبق لیست خدمات کامپیوتری تمام مواردی که برای تست صحت عملکرد کامپیوترتان نیاز است را چک می کنند و انجام می دهند .

سایر خدمات کامپیوتر

چک کردن باطری لپتاپ

شارژ بیش از حد باطری لپتاپ ، یا اتصال همیشگی لپتاپ به برق میتواند عملکرد باتری را مختل کند ، و همین موضوع میتواند از عمر باطری کاسته و آن را درنهایت خراب کند ، کارشناسان ما آموزش های لازم را به شما خواهند داد.

مدیریت هارد

یکی دیگر از خدماتی که ما ارائه میدهیم ، اصلاح پارتیشن بندی ، disk cleanup ، پاک کردن کش فایل ها و ... میباشد زیرا پرشدن فضای دیسک علاوه بر مواجه کردن کامپیوتر با فضای کم ، سرعت کامپیوتر را هم بشدت پایین می آورند.

بررسی مودم و مدیای ارتباطی

هیچ چیز مهم از یک اینترنت خوب با سرعت مناسب نیست برای مطمئن شدن از اینکه اینترنت شما کند نیست و مودم و کابل تلفن هیچ مشکلی ندارد و خط تلفن بدون نویز میباشد در لیست خود آنرا گنجانده ایم و حتما چک میکنیم .

بکاپ

در صورت لزوم برا محافظت از اطلاعات و داده های شما کارشناسان ما از راه کار های بکاپ گیری بهره میبرند و از اطلاعات ضروری و درخواستی شما بکاپ تهیه کرده و امنیت اطلاعات شما را تضمین میکنند.

پاک کردن نرم افزار

از خدمات کامپیوتری وانیاتک میتوان به حذف نرم افزارهای غیر ضروری و بلا استفاده که مورد استفاده قرار نمیگیرند و فقط فضا اشغال کرده اند و برخی مواقع منابع سخت افزاری را فقط درگیر میکنند اشاره کرد .

کرک ویندوز و آفیس

اگر آفیس یا ویندوز لایسنس نداشته باشند و همچنین نیاز به کرک داشته باشند همکاران ما بدون آنکه شما نیاز باشد از آنها بخواهید آنها این کار برای شما انجام دهند ، آنها ویندوز و آفیس شما را کرک میکنند .

تعرفه خدمات کامپیوتری 1401

ما براساس لیست قیمت و تعرفه ای که هرساله نظام صنفی معرفی میکند و کمتر از عرف سایر شرکتها ، تعرفه خدمات کامپیوتری خود را تعیین کرده ایم . مشتریان عزیز برای کسب اطلاعات از تعرفه خدمات کامپیوتری 1401 میتوانید از طریق دکمه زیر وارد صفحه مربوطه شوید و تعرفه ها را بررسی کنید .

تعرفه خدمات کامپیوتر

چقدر این مقاله برای شما مفید بود?

برای امتیاز دهی روی ستاره ها کلیک کنید .

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز 3

اولین نفری باشید که امتیاز می دهد.